سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار گوناگون مادری که جهت کودکانش هر روز ۱۱ کیلومتر را طی می‌کند.

مادر ۳۶ ساله جهت رساندن کوکانش به مدرسه هر روز بیش از ۱۱ کیلومتر راهپیمایی می‌کند.

مادری که جهت کودکانش هر روز ۱۱ کیلومتر را طی می‌کند.

مادری که جهت کودکانش هر روز ۱۱ کیلومتر را طی می کند.

عبارات مهم : تاکسی

مادر ۳۶ ساله جهت رساندن کوکانش به مدرسه هر روز بیش از ۱۱ کیلومتر راهپیمایی می کند.

به گزارش گروه تحریریه سایت ، مادر 36 ساله انگلیسی بعد از قطع شدن سرویس مدرسه، مجبور است جهت رساندن کودکانش هر روز از درب منزلشان بیش از 11 کیلومتر را تا مدرسه پیاده روی کند.

گما هدلی 36 ساله بعد از قطع خدمات سرویس مدرسه در محل زندگیشان، همه روزه سفری 90 دقیقه ای منزل تا مدرسه کودکانش را پای پیاده طی می کند. سه کودک پنج، چهار و دو ساله گما هر روز او را در طول مسیر همراهی می کنند. این مادر انگلیسی که رانندگی بلد نمی باشد نزدیک به دو سال هست، هر روز حدود 3 کیلومتر پیاده روی می کند.

گما هدلی در گفتگو با یکی از رسانه های محلی گفت: زمانی که کوچکترین فرزندم نوزاد بود، مسئولین مدرسه جهت رفاه حال ما تاکسی را به عنوان سرویس در اختیارمان گذاشتند. ولی هنگامی که من به همراه سه کودکم سوار تاکسی می شدیم سایر دانش آموزان حاضر در حضور احساس ناراحتی می کردند. به همین علت ترجیح دادیم از سرویس استفاده نکنیم.

به گفته زن هدلی شورای شهر محل زندگیشان هیچ گونه تصمیمی را جهت بازگردان اتوبوس به مسیر سابقش اتخاذ نکرده هست. مادر 36 ساله پیاده روی در ساعت 8:15 صبح، مخصوصا زمانی که هوا سردتر می شود را به طوره فزاینده ای سخت دانست. زن هدلی و کودکانش مجبور هستند در زمستان از مسیر های باز با سرمای طاقت فرسا عبور کنند.

شورای شهر محلی در پاسخ به تصویر العمل هایی مردم به قطع سرویس مدرسه اعلام کرد: ما هیچ مجوزی جهت برگرداندن اتوبوس به مسیر سابق نداریم و طبق مقررات به علت فاصله بیش از 2 مایلی منزل زن هدلی با مدرسه هیچ گونه وظیفه قانونی جهت ارائه سرویس به آن ها نداریم.

مادری که جهت کودکانش هر روز ۱۱ کیلومتر را طی می‌کند.

واژه های کلیدی: تاکسی | مدرسه | پیاده رو | شورای شهر | پیاده روی | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs