سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسی تنها یک جام برد اما…

مهاجم بارسلونا تنها در این فصل فاتح کوپا دل ری شد ولی آمار فوق العاده‌ای را به ثبت رساند. 

مسی تنها یک جام برد اما...

مسی تنها یک جام برد اما…

عبارات مهم : لالیگا

مهاجم بارسلونا تنها در این فصل فاتح کوپا دل ری شد ولی آمار فوق العاده ای را به ثبت رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لیونل مسی اکنون در تعطیلات به سر می برد ولی خیلی سریع باید جهت نخستین بار زیر نظر خورخه سامپائولی (سرمربی آینده تیم ملی آرژانتین) کار کند. مهاجم بارسلونا فصل مشکل را به همراه تیمش تجربه کرد ولی در بیشترین لحظات عملکرد درخشانی داشت. او برترین گلزن سه مسابقه شد. البته در لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو می تواند با به ثمر رساندن دو گل برابر یوونتوس در فینال به رکورد مسی برسد.

مسی تنها یک جام برد اما…

مهاجم آرژانتینی در این فصل ۵۲ بار با پیراهن بارسلونا به میدان رفت و ۳۴ بازی در لالیگا، ۹ بازی در لیگ قهرمانان، هفت بازی در کوپا دل ری و دو بازی در سوپرجام اسپانیا انجام داد. او توانست در مجموع ۵۴ گل به ثمر برساند و آمار گلزنی ۱.۰۴ گل در هر بازی را به ثبت برساند. مسی در لالیگا ۳۷ گل، در لیگ قهرمانان یازده گل، در کوپا دل ری پنج گل و یک گل در سوپر جام اسپانیا به ثمر رساند. مهاجم بارسلونا سوپرجام را در تابستان فتح کرد ولی تنها جام مهم او در این فصل به قهرمانی در کوپا دل ری بر می گردد. بارسا در شروع هفته توانست سه بر یک آلاوس را شکست دهد.

مسی توانست ۱۳ بار نخستین گل تیمش را به ثمر برساند و ۳۴ بار در نوکمپ گلزنی کند. او دو بار هت تریک کرد و ۱۴ بار در یک بازی دبل کرد. همچنین ۹ پنالتی را به سمت دروازه حریفان زد و تنها یک پنالتی را برابر ایبار از دست داد. بازیکن بارسا چهار گل از روی ضربه آزاد به ثمر رساند.

مهاجم بارسلونا تنها در این فصل فاتح کوپا دل ری شد ولی آمار فوق العاده‌ای را به ثبت رساند. 

واژه های کلیدی: لالیگا | قهرمانان | بارسلونا | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs