سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شریکان جرم طارمی و رازهای مگوی فوتبال کشور عزیزمان ایران

برنامه این هفته نود باز هم جنجالی شد. ارتباط با مهدی طارمی بعد از مدت ها تلاش عادل فردوسی پور با یک ارتباط بد اینترنتی بالاخره برقرار شد و دست خیلی ها رو شد. ط

شریکان جرم طارمی و رازهای مگوی فوتبال کشور عزیزمان ایران

شریکان جرم طارمی و رازهای مگوی فوتبال ایران

عبارات مهم : ایران

کوروش تشت زر در یادداشتی به مرور اتفاقات مربوط به مهدی طارمی پرداحته است.

برنامه این هفته نود باز هم جنجالی شد. ارتباط با مهدی طارمی بعد از مدت ها تلاش عادل فردوسی پور با یک ارتباط بد اینترنتی بالاخره برقرار شد و دست خیلی ها رو شد. طارمی که فقط می خواست خودش را تبرئه کند و از هر اتهامی مبرا کند مدام شریک جرم می تراشید. طارمی اسامی کسانی را آورد که تعدادی از آنها با این که نقشی در این نمایش نداشتند ولی در تله گیر افتادند.

شریکان جرم طارمی و رازهای مگوی فوتبال کشور عزیزمان ایران

طاهری مدیر عامل پیشین پرسپولیس به حق ترین قربانی طارمی بود که در زمینه عقد قرارداد جعلی هم اعتبار کلوب بزرگی مثل پرسپولیس را خدشه دار کرد و هم علی رغم سوتی هایی که داده بود و عده ای فکر می کردند او مدیری نسبتاً موفق بوده همه چیزش را زیر سؤال برد. فردوسی پور هم الحق با تیزهوشی همه پرسشها را از زیر زبان طارمی کشید. ناگفته نماند که اگر این تقلب و دروغگویی به مقر فیفا بکشد پرسپولیس با ندانم کاری یک مدیر، محروم خواهد شد و این در حالی است که پرسپولیس سخت در تلاش است که محرومیتش از نقل و انتقالات تابستانی را حل و فصل کند. طارمی بارها اسم هدایتی را آورد و واقعاً جای تأسف است در حالی که کلوب مدیر و مسئول دارد آیا هدایتی باید پول طارمی را بدهد و انگار نه انگار که این کلوب چندین میلیون هوادار دارد.

آیا تا بحال دیده اید که حتی باشگاههای درجه دو و سه اروپا و حتی آسیا بازیکنانش با یک هوادار قرارداد ببندند و پول زیر میزی پیشکش کنند آن وقت مدام دم از حرفه ای بودن لیگ کشور عزیزمان ایران می زنند. در این گفتگو اسم صمد ابراهیمی به کرات شنیده شد. ابراهیمی وکیلی است که طارمی را به علی دایی معرفی کرد و پل رسیدن او به شهرت و ثروت بود. ولی آقای گل فصل گذشته کشور عزیزمان ایران حتی به وکیلش هم رحم نکرد و هر جا کم آورد او را گوشه رینگ فرستاد و البته که آقای وکیل هم کم مقصر نبود ولی در نهایت طارمی می توانست این قضیه را به شکل بهتری حل و فصل کند.

برنامه این هفته نود باز هم جنجالی شد. ارتباط با مهدی طارمی بعد از مدت ها تلاش عادل فردوسی پور با یک ارتباط بد اینترنتی بالاخره برقرار شد و دست خیلی ها رو شد. ط

طارمی در بخشی از صحبت هایش گفته بود که از طرف یک منبع غیر ورزشی به من گفته اند که اگر در نیم فصل دوم در پرسپولیس بمانم برایم خوب نیست و باید بروم. به نظر می رسد که طارمی در هیچ یک از تصمیماتش اراده ای از خودش نشان نداده و بر اساس حرف و حدیثات تصمیم گرفته و جهت بازیکن با استعدادی مثل او که می توانست در عالی ترین لیگ های اروپایی بازی کند لیگ قطر آمال آرزوهای اوست. چه خوب که عادل با برنامه نود از رازهای مگوی فوتبال کشور عزیزمان ایران پرده برمی دارد و توخالی بودن فوتبال کشور عزیزمان ایران را به همه نشان داده و اثبات می کند.

خبرانلاین

واژه های کلیدی: ایران | هوادار | فوتبال | قرارداد | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs