سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است/ گرشاسبی بهتر از پیروانی پیدا نمی‌کرد ، برانکو

به گزارش ایسنا، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش

بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است/ گرشاسبی بهتر از پیروانی پیدا نمی‌کرد ، برانکو

برانکو: بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است/ گرشاسبی بهتر از پیروانی پیدا نمی کرد

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش کار مشکل برابر تراکتورسازی تبریز دارد.

به گزارش ایسنا، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: داربی دوم در انتظار ما هست. نخستین آن برابر فولاد بود. خودتان میدانید فولاد رقیب سنتی هست. تراکتور تیمی است که هر لحظه بازی های مشکلی مقابلش داشتیم که البته سپاهان هم جزو همین رقبا است و داربی مهم هم که برابر استقلال است.

بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است/ گرشاسبی بهتر از پیروانی پیدا نمی‌کرد ، برانکو

او افزود: وحید امیری به تمرینات بازگشته و همه بازیکنان سلامت هستند. تراکتورسازی بازیکنان خوب جدیدی جذب کرده و اینکه نوری و ابراهیمی روی نیمکت هستند نشان دهنده قدرت این تیم هست. تراکتورسازی برابر پرسپولیس متفاوت بازی می کند.

سرمربی پرسپولیس راجع به رفتن خوردبین و آمدن پیروانی گفت: ما در سه سال اخیر همکاری خوبی با خوردبین داشتیم. او از ابتدای تاسیس پرسپولیس در این تیم بوده و در همه شرایط خوب و بد در پرسپولیس بوده هست. متاسفانه از لحاظ جسمانی مسئله دارد ولی همچنان در کلوب جایگاه خاص خودش را دارد و می توان از دانش و تجربه او به کلوب کمک کند. او نزدیک ترین همکار مدیرعامل خواهد بود و تصمیم گرشاسبی عالی بود که خوردبین را همچنان حفظ کنیم. من رضایت کامل از پیروانی دارم. متاسفانه او سریعتر به کلوب ما نیامد. او نخستین فرد عملیاتی از لحاظ کارهای ورزشی هست. ما فردی را گرفتیم که از اسطوره های کشور عزیزمان ایران هست. من فکر میکنم گرشاسبی فرد بهتری از پیروانی نمی توانست جهت کارهای عملیاتی کلوب پیدا کند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا از پیروانی در پرسشها فنی کمک میگیرد تصریح کرد: ما در روز چندین ساعت با هم هستیم و طبیعی است که راجع به موارد متفاوت صحبت کنیم. خدا کند که تفکرات متنوعی داشته باشیم. چون آن وقت این صحبت ها جواب می دهد.

به گزارش ایسنا، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش

سرمربی پرسپولیس راجع به عوض کردن تاکتیک این تیم که انتقاداتی را به دنبال داشت، بیان کرد: هنگامی که ما با یک هافبک دفاعی بازی میکردیم می گفتند آیا با دو بازیکن بازی نمی کنید. الان هم که با دو هافبک دفاعی بازی می کنیم می گویند آیا با یک هافبک بازی نمی کنید. ما فقط یک بازی باختیم که آن هم با یک هافبک دفاعی بازی کردیم. برابر صنعت نفت 150 موقعیت داشتیم که گل نشد. برابر فولاد هم به تساوی رسیدیم ولی فولادی که سوم بود و در منزل بازی می کرد. آنها موقعیتی نداشتند. ما بسته به بازی تاکتیکمان را گزینش می کنیم و به هر دو روش تمرین کردیم که بازی کنیم. ما با همین سیستم نسبت به فصل گذشته بهتر نتیجه گرفتیم. اینکه بعضی اوقات افت و خیز داشته باشیم طبیعی هست. همچنین انتظارات از پرسپولیس هر روز زیاد می شود. همینطور رقبا برابر پرسپولیس با انگیزه ظاهر می شوند. هیچ بازی مشابه بازی دیگر نیست.

برانکو راجع به آینده نگری اش از بازی فردا گفت: نشانه هر مربی بردن هست. ولی این مسئله را نمی توان تضمین کرد و در نهایت نتیجه گرایی هست. قبلا هم گفتم که تراکتور خیلی تقویت شده است و تیمشان تکمیل شده است است.

او افزود: هواداران هر لحظه حق دارند. ما خوشحال نیستیم که بشار جهت بازی کردن در تیم ملی می رود ولی مهمترین اولویت جهت هر بازیکن بازی در تیم ملی کشورش هست. ما می توانستیم رسما اجازه ندهیم برود ولی جای پرسش است اگر نمی گذاشتیم چه شرایط معنوی جهت او ایجاد می شد. همچنین بازیکنان ما مهترین افتخار بازی کردن در تیم ملی کشورشان هست. بشار در آینده یکی از بازیکنان فیکس ما خواهد بود. ما او را در یک ماه آینده نخواهیم داشت ولی مسلمان و احمد زاده و نعمتی هستند. نمی توانیم خیلی در اوضاع تاثیر بگذاریم. اگر نمی گذاشتیم برود یک بازیکن ناراحت در اختیار داشتیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: اینکه هر لحظه شاداب باشید خوب هست. حریفان ما یک طور دیگر نگاه می کنند و برابر ما جور دیگری ظاهر می شوند. باز هم تکرار می کنم که علت عدم رضایت من فقط از بین بردن از جام حذفی هست. ما در لیگ از هر لحاظ برتر بودیم ولی هر لحظه خواسته ها و نگرانی ها است و هر روز زیاد می شود. همه انتظار داشتند که 5 بر صفر فولاد را ببریم ولی فولاد سوم جدول است ما در اهواز بازی می کردیم. سالهای قبل را در نظر بگیرید؛ پارسال هفته دوم فولاد یک امتیاز در پایتخت کشور عزیزمان ایران از ما گرفت. من دوست ندارم که حریفان ما را دست کم می گیرند. مورینیو 380 میلیون پوند هزینه کرد ولی گفت جهت قهرمانی کافی نیست. سیتی جهت مدافعانش 200 میلیون پوند هزینه کرد ولی مدافعان ما از لیگ یک آمدند و 380 تک تومن هزینه ارزش هست. میخواهم بگویم که بازیکنان ما رایگان به تیممان آمدند و در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی کردند.

بازی با تراکتورسازی، داربی دوم است/ گرشاسبی بهتر از پیروانی پیدا نمی‌کرد ، برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکنان | پرسپولیس | تراکتورسازی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs