سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم / کارگردان «خواب تلخ»

محسن امیر یوسفی با تاکید بر اینکه «اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم» گفت:«رای خاکستری‌ها را باید درک کرد و به آنها گفت که روحانی نشانه نیست، عاملی جهت پیشرف

اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم / کارگردان «خواب تلخ»

کارگردان «خواب تلخ»: اعتراض دارم ولی به روحانی رای می دهم

عبارات مهم : اعتراض

محسن امیر یوسفی با تاکید بر اینکه «اعتراض دارم ولی به روحانی رای می دهم» گفت:«رای خاکستری ها را باید درک کرد و به آنها گفت که روحانی نشانه نیست، عاملی جهت پیشرفت است.»

ایسنا نوشت:اردیبهشت ماه در گردهمایی که با مدیریت حجت الله ایوبی در ستاد بازیگران و صورت های معروف حامی روحانی برگزار شد،محسن امیریوسفی کارگردان فیلم به نمایش درنیامده ی «آشغالهای دوست داشتنی» حضور داشت؛ ایوبی رییس پیشین شرکت سینمایی در بخشی از سخنانش به این هنرمند اشاره کرد و گفت: به عنوان مدیر فرهنگی در این جلسه کسانی را می بینم که نتوانستیم مطالبات ارزش را برآورده کنیم و حتی فیلم ارزش نمایش داده نشد ولی پرسشها شخصی را کنار گذاشتند تا عقلانیت ادامه یابد و بین منافع شخصی و منافع ملی، تفکیک قائل شدند.

اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم / کارگردان «خواب تلخ»

در پی حضور محسن امیر یوسفی و بیانات مطرح شده، از این کارگردان راجع به ی دلایل اش بابت حمایت از حسن روحانی و چرایی حضور در انتخابات پرسیده شد که او در نوشتاری اینگونه به این سوالات پاسخ داد: «در چهارسال دولت روحانی فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» من توقیف شد همچنین در این چهار سال فیلمی هم نگذاشتند بسازم، البته نه با خشونت با لبخند و تعارف! بعد چه دلیلی وجود دارد که بخواهم به روحانی رای بدهم؟ دلیلش راحت است او از بین شش نامزد محترم که جهت ریاست جمهوری داریم از همه مناسب تر است و کارنامه کاری او در این چهارسال نشان داد که با امر کشورداری زیاد از دیگر نامزدها آشناست. من به روحانی رای می دهم کسی که امیدوارم جهانگیری همچنان معاونش باشد و ظریف وزیر امور خارجه و زنگنه وزیر نفتش و….

اعتقاد دارم در این مدت اگر فیلمهای توقیفی دولت روحانی که لکه تیره ای در کارنامه فرهنگی ایشان هست، می توانستند اکران شوند آن وقت آرای خاکستری و مردد جامعه این چنین باعث نگرانی نمی شدند. حسرتم از این است که فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» جهت این روزهای ما بود جهت یادآوری نیازمان به وحدت ملی و گفتگو و دوری کردن از فضای دوقطبی بود و نیز جهت طرفداران هر شش نامزد انتخابات و مهمتر از همه جهت صاحبین آرای خاکستری بود که باید سریعتر از این حرفشان شنیده می شد.

محسن امیر یوسفی با تاکید بر اینکه «اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم» گفت:«رای خاکستری‌ها را باید درک کرد و به آنها گفت که روحانی نشانه نیست، عاملی جهت پیشرف

به نظرم درمدت باقیمانده تا انتخابات باید از دو قطبی کردن فضای جامعه زیاد از این پرهیز کرد، حتی اگر گروهی به غلط در پی این کار باشند و مردم را درصد بندی و یارانه طلب کنند. هم جمعه انتخابات مهم هست، هم شنبه بعد از انتخابات که همه مردم با هر عقیده و مرام فکری باید در کنار هم زندگی کنند.

برای روحانی جذب آرای خاکستری بسیار مهم است که این با ترساندن آنها از نامزدهای دیگر مهیا نمی شود، ولی با درک آنها میسر هست. رای خاکستری ها هم ساکنین همین مملکت هستند و حتی زیاد از بقیه توقع تحول و اتفاقات خوب را دارند. باید به آنها امید و اطمینان و شور داد که فقط وقت انتخابات به فکرشان نیستید، آنها عمل می خواهند نه حرف. فراموش نکنیم همانقدر که آرای خاکستری در انتخابات سال 84 مهم بود، عملکرد کمتر از انتظار دولت اصلاحات در چهارسال دوم هم تاثیر زیادی در زیاد کردن این آرای خاکستری داشت.

به آرای خاکستری باید گفت روحانی نشانه نیست بلکه عاملی مناسب جهت پیشرفت کشورمان در این دنیا بحرانی است.

اعتراض دارم ولی به روحانی رای می‌دهم / کارگردان «خواب تلخ»

به همین خاطر من ضمن اینکه به برخورد با فیلمم در این چهارسال اعتراض دارم ولی به روحانی رای می دهم، چون او را مناسبتر از دیگران می دانم.»

واژه های کلیدی: اعتراض | اعتراض | انتخابات | کارگردان | حسن روحانی | دولت روحانی | کارگردان فیلم | نامزد انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs