سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه‌گویی شد

سروش صحت طی حکمی به عنوان دبیر هنری بیست و یکمین «جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.

سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه‌گویی شد

سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه گویی شد

عبارات مهم : همکاری

سروش صحت طی حکمی به عنوان دبیر هنری بیست و یکمین «جشنواره بین المللی قصه گویی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.

به گزارش ایسنا، محمدرضا زمردیان رییس بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون در این حکم به سوابق، تجربیات و توانایی های صحت اشاره کرده و نوشته است: قصه گویی به عنوان یک رسم کهن، راهی جهت ارتباط مناسب میان اعصار و نسل ها و انتقال سینه به سینه فرهنگ، رسوم، آداب، درس ها و عبرت هاست؛ راهی جهت سهیم کردن دیگران در شیرینی ها، موفقیت ها و دست آوردهای زندگی.

در ادامه این حکم آمده است: بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی با عنوان «قصه زندگی من» به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود. انتظار می رود با یاری جستن از خداوند متعال و بهره گیری از اندوخته های علمی و تجربی، ضمن همکاری مؤثر با شورای سیاست گذاری در تحقق اهداف این جشنواره، اهتمام خاص داشته باشید.

بر همین اساس، تلاش جهت زیاد کردن سطح کیفی جشنواره به لحاظ هنری و محتوایی، شناسایی و کشف استعدادهای درخشان و بهره گیری از تجارب پیشکسوتان قصه گویی، تلاش جهت گسترش فرهنگ قصه گویی و همکاری شهروندان کشور عزیزمان ایران زمین، ایجاد زمینه های تنوع بخشی به روش های اجرا، توجه به قصه گویی خلاقانه و ایجاد وقت یادگیری و انتقال مهارت ها و فنون قصه گویی، از جمله مواردی است که زمردیان در این حکم بر آن تأکید کرده است.

در عین حال، بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و تجربیات بزرگان عرصه قصه گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سایر حوزه های فرهنگی، هنری و ادبی کشور و ایجاد زمینه مسابقه پویا و مؤثر در حوزه بین الملل با همکاری قصه گویان حرفه ای از دیگر مواردی است که رییس جشنواره بین المللی قصه گویی از سروش صحت خواسته است.

صحت یکی از اعضای پیشین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان اصفهان است و سال هاست که به عنوان یکی از اعضای فعال کتابخانه مرجع کانون به شمار می رود.

او علاوه بر بازیگری و کارگردانی در سینما، تئاتر و تلویزیون، نویسنده و یکی از فعالان ادبی است.

بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان زمستان سال ۱۳۹۷ برگزار می شود.

سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه‌گویی شد

واژه های کلیدی: همکاری | کودکان | جشنواره | جشنواره | نوجوانان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs