سبزى تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید

سبزى: تصویر خورشید آمریکا اندازی خورشید آمریکایی دانشمندان ماه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی پیش‌بینی زیاد کردن 3 میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشور عزیزمان ایران

معاون شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تفاهم‌نامه‌هایی که جهت توسعه میادین بین شرکت ملی نفت و شرکت‌های داخلی و خارجی امضاء شده است هست، گفت: طبق نتیج

پیش‌بینی زیاد کردن 3 میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشور عزیزمان ایران

آینده نگری زیاد کردن 3 میلیون بشکه ای تولید نفت ایران

عبارات مهم : ایران

معاون شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تفاهم نامه هایی که جهت توسعه میادین بین شرکت ملی نفت و شرکت های داخلی و خارجی امضاء شده است هست، گفت: طبق نتیجه های این تفاهم نامه ها آینده نگری می شود حدود سه میلیون بشکه در روز به ظرفیت تولید نفت کشور اضافه شود.

به گزارش ایسنا، غلامرضا منوچهری در مراسم امضای تفاهم نامه بین شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران و شرکت PNOCEC مجموعه جزایر فیلیپین در زمینه ی مطالعات توسعه میدان پازنان و فاز سوم میدان دارخوین که در حاشیه سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون ۲۴ تفاهم نامه امضاء شده است و قرار است در این نمایشگاه چهار تفاهم نامه دیگر امضاء شود. از این تعداد ۲۰ تفاهم نامه با شرکت های بین المللی و چهار تفاهم نامه با شرکت های داخلی بوده است و تعداد مطالعاتی که براساس این تفاهم نامه ها انجام شده است ۷۰ مطالعه است.

پیش‌بینی زیاد کردن 3 میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: این تفاهم نامه ها علاوه بر مطالعاتی که روی میادین در بخش بالادست صورت گرفته باعث می شود دید گسترده تری نسبت به توسعه میادین ایجاد شود. بخش قابل توجهی از این ارزیابی ها در ارتقاء ضریب بازیافت متمرکز بوده که نتیجه های خوبی داشته است.

معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: تاکنون و طبق مطالعات انجام شده است آینده نگری می شود حدود سه میلیون بشکه در روز به ظرفیت تولید فعلی کشور اضافه شود. البته این پروژه ها درازمدت بوده و به ۱۰ سال وقت نیاز دارد تا این تولید اضافی حاصل شود، ولی این زیاد کردن تولید می تواند توانایی کشور عزیزمان ایران را در تولید نفت زیاد کردن دهد و ذخائر اثبات شده است را اوج ببرد.

معاون شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران با اشاره به تفاهم‌نامه‌هایی که جهت توسعه میادین بین شرکت ملی نفت و شرکت‌های داخلی و خارجی امضاء شده است هست، گفت: طبق نتیج

منوچهری ادامه داد: آینده نگری می شود ظرف دو سال آینده ۸۰ میلیارد دلار قرارداد امضاء شود که این عنوان باعث به کارگیری ظرفیت پیمانکاران ایرانی می شود.

وی با اشاره به قراردادهای MOU، اظهار کرد: براساس این قراردادها پیشنهادهای متنوعی جهت توسعه میادین از شرکت ها ارائه می شود که ممکن است در شرایط خاص با این شرکت ها وارد مذاکره شویم، ولی توسعه میادین عمدتا براساس مناقصه و قراردادهای تازه نفتی صورت می گیرد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران با اشاره به امضای تفاهم نامه با شرکت فیلیپینی مذکور اظهار کرد: این شرکت، شرکت مهم نفت مجموعه جزایر فیلیپین است و امیدوارم بتواند پیشنهادات مناسبی ارائه کند تا به عنوان یک رقیب در کنار شرکت های دیگر جهت حضور در بازار نفت کشور عزیزمان ایران سهم داشته باشد.

پیش‌بینی زیاد کردن 3 میلیون بشکه‌ای تولید نفت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | میادین | میلیون | ایرانی | سال آینده | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs